Türkiye’nin İlk Eşcinsel Yaşam Dergisi G Zone Çıktı!

Türkiye’nin İlk Eşcinsel Yaşam Dergisi Çıktı!

Türkiye’nin ilk eşcinsel yaşam dergisi ekibi yeni ismiyle görücüye çıktı.

G ZONE’un ücretsiz ilk sayısı www.gzone.com.tr adresinden ücretsiz okunabilir. Dergi tüm mobil cihazlardan da sorunsuz görüntülenebiliyor.

Derginin ilk sayısı bu hafta içinde Apple Store’dan iPhone ve iPad cihazlarında okunmak üzere ücretsiz olarak sunulacak. Dergi yakında Android platformu için Google Play Store’da ve basılı olarak raflarda yer alacak.

gzone
g zone

Derginin kapağında, son zamanlarda ÇAK BİR SELAM şarkısıyla çok sevilen Ayşe Hatun Önal “Yeni Kraliçe” başlığıyla yer alıyor. Derginin bu ilk sayısına, “Bir Zamanlar” köşesiyle Hakan Eren, özel röpörtajlarıyla Nükhet Duru, Hülya Avşar, Emir Yargın ve Belçikalı şarkıcı Lara Fabian destek verdi.

#TürkiyeBunaHazır” hashtagiyle Twitter’dan lansmanı yapılan derginin ilk sayısında bakım, psikoloji, sinema, müzik, seyahat ve eşcinselleri ilgilendiren özel haberler yer alıyor.

Sadece eşcinsellerin değil, dünyaya onların gözünden bakmak isteyen herkesin dergisi olmayı hedeflediklerini söyleyen G ZONE ekibi her ay orijinal içerikleriyle okuyucularının karşısına çıkacak.

Hakkında Nikopol

Just Nikopol

Ayrıca Kontrol Et

Decathlon

Decathlon’dan Onur Ayı mesajı ile ilgili açıklama

1976 yılında Fransa’da kurulan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.