Sloganım: Vücudu satarak değil, ruhunu katarak

Cinsel ilişkinin asıl amacı; cinsel zevk ve tatmin olmadır.Duygu olayını maddi durumuna sokmak eşcinseller arasında oldukça olağan olmaya başladı.Çeşitli sunulan bahaneler var.İş yok ki mecbur yapıyoruz sözlerine artık kanmıyorum.En zırıl halde ben bile uluslararası sirkette çalışabildiysem ve çalışan zırıl zırıl gayleri görüyorsam asıl amacı anlıyorum.Amaç kısa sürede çok para kazanmak.Dedem yaşında ki adamlarla yatmışım,babam yaşındaki adamlarla buluşmuşum,dünyanın en çirkinler listesinin üst sıralarına yerleşmiş kişilerle yapılan cinsi münasebetlere girmişimin tek amacı kısa sürede çok para kazanmak.Sözde eşcinsel savunucusu dernek Lambda’nın çıkarı için savunduğu gibi kolay para kazanma işi değil elbet. Orada haklılar zaten o şekilde savunuyorlar. Belli bir kazanç dönüyorsa bu sözde savunucu derneklerde hiç bir zaman sex işçiliği kötülenmez.150 kiloluk estetik yoksunu birisi genç çocukları savarona yatında yaşlı,korkak ve çirkin adamlara pazarlıyorsa ve kendi de onların altına yatıyorsa bu hiç bir zaman bu sözde savunucu derneklerde haber olmaz. Olması beklemez. Nerdeyse para karşılığı ilişkiye girmeyen nesli tükenmekte olan 3-4 kişiyede aptallık etmeyin piyasayı düşürmeyin ve para alın diyecekler. Sözde aktivitistleri fuhus uzmanı elemanları facebook lambda sayfasında bu yazıları yazdıkları oldu. Beleşe gitme piyasayı düşürüyorsun!

Gay duygusunu yerler altına alan bu parayla sex yapmayı büyük bir marifet sanan bu kalabalıklar neyin savunucusu oluyor? Cezaevinden çıkan gençlerin büyük bir marifet etmişcesine yeni içeriden çıktım demeleri ne kadar yaygınsa,parayla sex yapıyorum demek de o kadar doğal oldu. Çok büyük bir iş yapıyorsunuz. Tebrik ederim sizi.Parayla sex yapmamak ne kadar aptallık oluyor demi size göre?

Duygusunu yitirip maddiyatı tamamen hayatına empoze eden bu kişiler zamanla yitirdikleri duyguyu parayla sahipleneceklerini sanıp paralı sevgili sahibi olmaya başlıyorlar.Sevgi ve para yanyana.Duygusunu yitirmiş kişilerin düştükleri bu durum ne kadar acı verici.

Sex duygu olayıdır.Vücüdu satarak değil ruhunu katarak yaşamalısın!

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu