Ünlü İspanyol şarkıcı Pablo Alborán eşcinsel olarak açıldı
Pablo Alborán

Ünlü İspanyol şarkıcı Pablo Alborán eşcinsel olarak açıldı

Dünyaca ünlü İspanyol müzisyen, şarkıcı, söz yazarı Pablo Alborán Instagram hesabından paylaştığı duygusal bir video mesajıyla eşcinsel olduğunu açıkladı.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

🙂

Pablo Alborán (@pabloalboran)’in paylaştığı bir gönderi ()

Instagram videosunun başlangıcında, “şu anda dünyanın ciddi durumunu yansıtan, hayatlarımızı, kariyerimizi, bizi neyin mutlu ettiğini ve neyin mutlu etmediğini yeniden düşünmeliyiz. “Bence bizi birleştiren ve daha güçlü kılan sevgiyi unutuyoruz.”

“Bugün, sesimin daha yüksek olmasını ve daha fazla değer ve ağırlığa sahip olmasını istiyorum. Size eşcinsel olduğumu ve sorun olmadığını söylemek için buradayım. Hayat devam ediyor, her şey aynı kalacak, ama ben zaten benden daha mutlu olacağım. ” dedi.

Alborán videosunu yayınladıktan kısa bir süre sonra, Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin’den ve hayralanlarından sevgi ve destek mesajları gelmeye başladı.

“Bu videoya kaç erkek ve kadına yardım ettiğinizi bilmiyorsunuz,” dedi Martin Alborán’a yazısının yorum bölümünde. “Senin için ne kadar mutlu hissediyorum.”

Çoğunlukla 2010 hit “Solamente Tú” ile tanınan Alborán, dünya çapında büyük bir hayran kitlesini topladı. 31 yaşındaki sanatçının yaklaşık 4,5 milyon YouTube abonesi ve 5,3 milyon Instagram takipçisi var ve ayrıca Grammy ve Latin Grammy ödüllerinde birden fazla kez aday gösterildi.

Hakkında Burçin

Editör

Ayrıca Kontrol Et

202 LGBTİ+ Onur Yürüyüşü

LGBTİ+ Dernekleri Çevrimiçi Onur Haftası’na Hazırlanıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın her yerinde toplu organizasyonlar iptal edilirken, her yıl haziran ayında gerçekleşen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.