Rusya’da iki transseksüel evlendi
Transseksüel Çİft
Transseksüel Çİft

Rusya’da iki transseksüel evlendi

Rusya’ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti Kazan’da bir evlendirme dairesinde iki transseksüelin resmi nikâhının kıyıldığı öğrenildi. KazanFirst sitesinin haberine göre Tataristan’ın başkenti Kazan’da bir evlendirme dairesinde yetkililer, iki transseksüelin resmi nikâhını kıydı.

Sputnik’in KazanFirst sitesinden aktardığı habere göre Tataristan’ın başkenti Kazan’da bir evlendirme dairesinde yetkililer, iki transseksüelin resmi nikâhını kıydı.
Daha önce Erika’nın erkek, Viktor’un ise kadın olduğu belirtilen haberde, bu kişilerin 4 ay önce tanıştıkları ve bir süre sonra hayatlarını birleştirmeye karar verdikleri ifade edildi.

Habere göre Erika ile Viktor’un evlilikleri tescil edilirken herhangi bir sorun yaşanmadı, geleneksel bir nikâh kıyıldı. Nikaha genç çiftin en yakın çevresinden kişiler katıldı, evlendirme dairesinden sonra kutlama bir restoranda devam etti.

Erika, konuya ilişkin açıklamasında, “Ben kadın gibi görünüyorum ve kadın kimliğim varken, o da erkek gibi görünüyor ve erkek kimliğine sahip. Oradakiler hiçbir şey bilmiyordu bile” ifadelerini kullandı.

Yeni evlilerin önce Kazan’da kalmayı planladıkları, ancak ileride Avrupa’ya taşınıp evlat edinmek istedikleri anlaşıldı.

Hakkında Burcu

Ayrıca Kontrol Et

easyjet

EasyJet anonslarında Bayanlar ve Baylar’ı kaldırıyor

Avrupa’daki en büyük havayolu şirketleri arasında yer alan EasyJet isimli firma, trans bir yolcunun şikayeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.