Ekrem İmamoğlu'ndan Eşcinsel Evlilik Açıklaması
Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu’ndan Eşcinsel Evlilik Açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Haber Global ekranlarında yayınlanan 40 programında Jülide Ateş’in sourlarını yanıtladı.

Haber Global’deki 40 soru programına katılan CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu, “Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Geçmişte bu görevi yapmış insanların sorumluluğu olduğu gibi benim de var. Benden sonraki belediye başkanlarının da var. Ülkeyi yönetenlerin de var. Ama şunu söylemekte fayda görüyorum ki, eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının altını çizmek isterim.” şeklinde konuştu..

Hakkında Burçin

LGBTİ

Ayrıca Kontrol Et

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş LGBTİ’leri hedef aldı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş,  Cuma hutbesinde Koronavirüs’le ilgili konuşmasında “Eşcinsellik hastalığı beraberinde getiriyor, nesli …

1 yorum

  1. Temel insan hakları için toplumdan izin alınmaz. Toplum kadınların oy kullanmasına da hazır değildi, köleliğin kaldırılmasına da, padişahlığın bitirilmesine de. Esaslı değişim muhafazakar halka sorarak olmaz, bir avuç ilerici insanın zorlamasıyla olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.