Zenne Alex İstanbul Kartal’da güzellik merkezi açtı

90 Yılların Zenne Alex’i Kartal’da bir güzellik merkezi açtı. Son teknoloji Cihazlarla donattığı ve sertifkalı yetişmiş personeliyle Kartallıların hizmetine sunduğu dükkanında Alex’i alex’den dinledik;
Adım Alex Şahin 90 lı yılların dansör,zenne Alex’iyim …10 yıl bilfiil gerek ekranlarda gerekse hem dünya hem de Türkiye basınında uzun yıllar yer aldım .Türkiye’yi Yurt dışında temsil ettim .Reuthers haber ajansı NDR, BBC ve belgesellere de konu oldum ..

Dansta da çok başarılı oldum ama biliyorsunuz ki dans kondisyon isteyen süreklilik isteyen tabi ki yaşı geldiğinde bırakılması gereken nankör bir meslek ,şarkıcılık gibi değil sesiniz sizi götürüyorsa fiziğiniz çok önemli değil ama dansta fizik çok önemli .Gerçi ben fiziğimi hala koruyorum ama tabi kondisyonum düştü .Bir anda ticarete geçmeye karar verdim . Beni tüketen kesim kadınlardı .Sosyete diye tabir ettiğimiz ailelerin hepsiyle çalıştım .Vedalar kına geceleri ,home partiler düzenledim .
Bir anda kadınlarla ilgili başka bir alana geçmek istedim ve kadınlara yönelik güzellik ve estetiği tercih ettim .Tabi estetiği tam anlamıyla öğrenerek yapmak istedim Sağlık Bakanlığının izniyle merkezler kurdum. Göztepe’de şube kurdum ,hala devam ediyor .İşimi iyi yapmayı iyi öğrenmeyi kendime ilke edindim .bunla ilgili ne kadar Workshop ,ne kadar eğitim nerede bilgi varsa ben oradaydım .Bunlarla ilgili eğitimlerimi ve sertifikalarımı aldım . bununla birlikte Bir çok ortağım oldu , bir çok marka kurdum onların hepsini devrettim.İlk defa Adımı koyduğum bir işyerim Kartal’da oldu .Bu da Kartala nasip oldu .Buraya ciddi bir yatırım yaptım,böyle bir yatırımla estetik ve güzelliği buraya getirdim .Adımı koydum Alex güzellik Merkezi diye .

Alex güzellikte ne tür hizmetlerimiz var Epilasyon …Epilasyonda iyi bir teknoloji getirdim .Kartal’lı beylere bayanlara da müjde verelim dünyanın en acısız cihazını getirdim teknoloji ilerledikçe artık bu acı da ortadan kalkıyor .İnce tüy yapısını gören açık renk kıl rengini gören ,ayva tüyleri tetiklemeyen çok kısa sürede cevap veren ciddi bir cihaz yatırımı yaptım Alex güzelliğe .Takribi 7-8 seans arasında tüyden arındırıyoruz .bunun yanı sıra zayıflama ünitelerimiz var hemen akabinde ozon saunamız var .
Hem sıcaklık veren sauna etkisi olan vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olan aynı zamanda da vücudu ozonluyoruz ,ozonu biliyorsunuz çok faydaları var hatta açık yarayı bile iyileştirir.Hem de zayıflamaya ciddi bir şekilde yardımcı olur .Yarım saat boyunca ozon sauna da kişiler geliyor toksinleri atıyor hem zayıflamada da ciddi bir sonuç alıyoruz .Cilt bakımı ünitemiz var cilt bakımı ünitemizde standart cilt bakımlarımızın dışında İstanbul’da ilklerden biri diyebilirim oksijen-vitamin barımız var cildin bütün ihtiyacı olan oksijendir .Dikkat ederseniz Oksijeni bol olan yerlerde yaşayanların ciltleri çok güzeldir .Burda da oksijen-vitamin bar diye bi cihazımız var cildi oksijenliyoruz .ışıl ışıl bir cilt çıkıyor ortaya .bir çok aromalı oksijen seçeneklerimiz var .Bununla birlikte sollarium hizmeti veriyoruz .
Bir yataklı bir dekolte cihazımız var . Fiyatlarımız da çok uygundur .Güçlü bir ekip ile sonsuz ilgi ve alaka ile Kartallıların hizmetinizdeyiz .
Adres: Alex güzellik merkezi petrol iş mah.Kızılay cad. Göksel apt No:13/2 Kartal-İstanbul
TEL: 0216 306 06 86
GSM : 0532 684 69 11
www.alexguzellik.com

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. süper bir güzellik merkezi çok başarılı alex mükkemel bir adam tanıyın derim işinde çok başarılı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu