Emine Erdoğan’a gey modacı

Gey modacı Tanju Babacan, first lady Emine Erdoğan ile çalıştıklarını açıkladı.
Aylık olarak yayınlanan ve ’muhafazakar’ okuyucuları hedefleyen bir yayın çizgisi izleyen ’Aysha’ isimli kadın dergisinin bu ayki kapak konusu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan oldu.

“First Lady Emine Erdoğan” başlığıyla Çankaya Köşkü’nün yeni ev sahibini kapağına taşıyan dergi, Emine Erdoğan’ın doğumundan genç kızlığına, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile tanışmasından bugününe kadar yaşadıklarını okuyucuya aktardı.

FİRST LADY’NİN MODACISI: KENDİSİ BENİ AĞIRLADI
Derginin kapak konusunu oluşturan bu yazının ardından ise, Emine Erdoğan’ın modacılarından biri olan Tanju Babacan ile yapılmış röportaj yer alıyor. Gay modacı Tanju Babacan, bir süre önce muhafazakar bir yaşamı tercih etmiş ve dine yönelmişti. Babacan, cinsel tercihleri nedeniyle, özellikle camiye alışma konusunda zorlandığını da dile getirdiği röportajda, Emine Erdoğan ile birlikte çalıştıklarını söylüyor.

Babacan, “Emine Erdoğan Türkiye’nin First Lady’si oldu. Ona özel kreasyon hazırlıyor musunuz?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Evet, hanımefendi ile çalışıyoruz. Kendisi beni ağırladı, birlikte bir çalışmamız var. Bu sorunuza bu kadar cevap vermek istiyorum. Giyim insanların şahsına özeldir. Meşrebinizin ve lezzetinizin uyması önemlidir. Herkesin kendine has bir tarzı vardır.”

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu