The L Word: Generation Q

Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+ bireylerinin yaşamlarına ışık tutan The L Word’ün devam dizisi olan The L Word: Generation Q’dan yeni fragman yayınlandı.

2004-2009 yılları arasında Amerikan kablolu kanalı Showtime’da yayınlanan ve Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+ bireylerinin yaşamlarına ışık tutan The L Word, yıllar içinde sağlam bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. 2009’da büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratan bir finalle ekranlara veda eden The L Word, bu yıl devam dizisiyle ekranlara geri dönecek.

The L Word: Generation Q adını taşıyan devam dizisi için tanıtım çalışmalarını sürdüren Showtime, merakla beklenen diziden yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda The L Word’ün sevilen karakterlerini 10 yıl sonra yeniden bir arada görme şansı yakalıyoruz.

The L Word: Generation Q, 8 Aralık’ta Başlayacak

6 Balloons ile adını duyuran Marja-Lewis Ryan‘ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizide Jennifer Beals, Katherine Moennig ve Leisha Hailey orijinal serideki rolleriyle geri dönüyor. Devam dizisinin yapımcıları arasında orijinal serinin yaratıcısı olan Ilene Chaiken da yer alıyor.

Yeni bölümlerde Beals, Moennig ve Hailey’e Los Angeles’ı mesken tutan yeni nesil LGBTİ+ karakterler eşlik edecek. Bu yeni karakterlere Arienne Mandi, Leo Sheng, Jacqueline Toboni, Rosanny Zayas ve Sepideh Moafi hayat veriyor.

Dizi, Los Angeles’ta yaşayan LGBTİ+ bireylerinin hayatlarına; karakterlerin aşk, seks, kalp kırıklığı, zorluk ve başarı deneyimleri üzerinden ışık tutmaya devam edecek.

The L Word: Generation Q’nun 8 bölümden oluşan ilk sezonu, 8 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu