Hakem Halil İbrahim Dinçdağ canlı yayında isyan etti
halil ibrahim dinçdağ
halil ibrahim dinçdağ

Hakem Halil İbrahim Dinçdağ canlı yayında isyan etti

TVEM’de yayınlanan Serbest Vuruş programında, Halil İbrahim Dinçdağ isimli futbol hakeminin eşcinsel olduğu için hakemlikten uzaklaştırıldığı iddiası tartışıldı.

Sinirlerin gerildiği programda ünlü yorumcular arasında sert diyaloglar yaşandı. Aybaba daha önce de Taraf yazarı Mehmet Baransu ile tartışmış reklam ikili birbirlerinin üzerine yürümüştü!

TVEM’de yayınlanan Serbest Vuruş programında, Trabzonlu Halil İbrahim Dinçdağ isimli futbol hakeminin eşcinsel olduğu için hakemlikten uzaklaştırıldığı iddiası tartışıldı.

Programın yorumcularından Adnan Aybaba, hakeme destek çıktı, “Ben bu kardeşimin yerinde olsam Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne giderim, bu ezilmenin hesabını sorarım” dedi. Murat Özarı, bu yorumun ardından sert çıktı.

Özarı, “Bu arkadaşımız bilinen bir kişi olduğu için böyle konuşuyosun, Taksim’deki eylemlere katılıyor musun?” ifadelerini kullanınca ortam gerildi.

Halil İbrahim Dinçer, bu tartışmalardan sonra programa katıldı, “Ben Türkiye’de 5 yıldır yaşayan bir ölüyüm. Benim yaşadığım magazinsel bir olay değil, özel hayat ihlalidir.” şeklinde konuştu.

İŞTE O TARTIŞMA

Hakkında Nikopol

Just Nikopol

Ayrıca Kontrol Et

Niler Albayrak

Niler Albayrak Avcılar Belediyesi’nde şoför olarak işe alındı

CHP’li Avcılar Belediyesi Türkiye’de bir ilke imza atarak, açık kimlikli trans kadın Niler Albayrak’ı şoför …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.