Yakışıklı ve Çirkin Eşcinseller

Ah, anlamıyorum şu milleti. Adeta “yıkılıyooo” derecesinde yakışıklı bir herifle kolunda çirkin mi çirkin bir kadın etrafa dünyanın en mutlu çifti biziz der gibi caka satmıyorlar mı deli oluyorum vallahi. Yani saçımı başımı yolasım geliyor. O derecede. Sonra boş ver diyorum kendi kendime. Alan memnun satan memnun, sana ne. Ama içten içe de kıskanmadan edemiyorum. Ah, ah… Diyorum ki herifin salaklığı. Allah dağ gibi karizma vermiş adama ama bir akıl verememiş gibi gitmiş o kıtipiroz karıyı almış.

Gay milleti de böyle. Aha bir fark varsa şurdan sağ çıkmak nasip olmasın. Çirkin tipler en yakışıklıları ağlarına almışlar. Tamam şimdi senin ne alıp veremediğin var diyeceksiniz, karın ağrın ne, kompleksin mi var filan…

Var kardeşim var. Derdim var bunlarla. Haydi, tamam çirkinlerle çirkinler, güzellerle güzeller çıkacak diye bir yasa yok amma velakin ben böyle boş boş otururken onların işi pişiriyo olması beni çıldırtıyor anacım, daha ne yapayım.

Hani tipimizde de bir problem yok. Allah’a şükür halim vaktim yerinde. Ama elim ağır işte sorun orda. Yaş geçti. Yeni yetmeler gibi o gay bar senin bu Laila benim de dolaşamıyoruz. Eskiden görecektiniz beni. Sokaklardan zar zor toplarlardı. Evin yolunu bile hatırladığım nadirdi.

Sonra ne oldu? Ne geçti elime? Hiç! Gençlik gitmiş haybeye (hala güzelim ama!) : ) Çıktığım heriflerin biri bile aramaz şimdi. Ben adlarını dahi hatırlamıyorum. Hepsi günü kurtarmak için çıkılan tatlı maceralardı işte. Şimdi napıyoruz? Sümsük gibi evden işe işten eve.

Derler ya yaş kemale erince insan daha bir oturaklı daha bir ağırdan alıyor işleri. Eskiden olsa köpek gibi koşardım peşlerinde. Paçalarından tuta tuta yalvarır, köpeğe kemik atmaları gibi onlardan bir işaret beklerdim. Aptallık tabii, şimdi anlıyo insan.

Artık öyle değilim. Olan bitenin farkına vardım. Deneyim insanı pişirir, doğru laf. Kimse için koşturmuyorum. Onlar gelecekse bana gelsinler. Eğer değeceğini düşünürsem belki o zaman bir şeyler düşünürüz. Yok ama öyle daha ilk buluşmada kucaklarına atlamalar, onları yağlayıp cilalayıp göklere çıkarmalar. Adam uçtu mu yere inmesi zor oluyor. Kısaca g.tleri kolayca kalkıyor. Sizse ortada kaldığınızla kalıyorsunuz. Onlar kelebek gibi başkalarına uçmaya devam ediyorlar.

Aman gitsinler. Geçmişi düşününce birini bile sevmeye değmezmiş diyorum. Hepsi sadece tadımlık. Belki cahildik, saftık ama hatamızdan geri dönmeyecek kadar değil.

Aşk zor iş. Hele de gay diyarlarında daha da zor. Belki de aşk hiç yoktur. Şahsen ben aşkı ne gördüm, ne yaşadım. Hep olduğunu söylüyorlar, ama insanlar pek çok şeye kanabilir. Hele konu aşksa, aşk budalası olurlar. Gözleri kör olur. Çiftlerden biri başkasıyla, öbürü başkasıyla yatar ama adı aşk olur.

Aman manyaklık işte. Dedim ya bu gay milletini çözmek zor. Gerçi kendimi de çözemedim şimdiye kadar ya. Karmaşık bir denklem. Kafam almıyo valla. Anlayan olduğunu da hiç sanmıyorum.

Her şey a/p’lerle, asl’lere sıkıştırılıp konserve edilmiş. Hızlı ve ucuz. Ayy, hiç çekemem. Penisim uzun mu, hiç ilişkin oldu mu, üç çocuğum var, evliyim benimle olur musunlar vs. vs…

Buna kısaca b.k denir. Tam bir b.kluk. Bunu bildiğim için üç-dört yıldan beri chat yaptığım nadirdir. B.kun içinde aşkı mı bulacam. Hiç sanmam. Şimdiye kadar olmadı. Aman olmasın. Ben minik kedimle mutluyum.

Zaten gay de değilim bundan sonra. Lezbiyen olmaya karar verdim. Belki mutluluğu orada bulurum (sanmıyorum ya!). Artık siz naparsınız bilmiyorum (bu, gay olarak yazdığım son yazı falan diyesim geliyor.) : )

Hepinize öpücükler, mutluluklar.

LGBTİ: “2005” Bozuk Adam – Gay Gaye

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu