Eşcinsellik Nedir?

Herkeze merhaba.Öncelikle kendimi tanıtmak isterim.Adım Cihangir.20 yaşındayım ve lgbti.org web sitesinin yeni editörüyüm.
İlk başta şunu belirtmeliyim ki;Eşcinsellik kötü bir terim değildir.
Eşcinsel bireyler;sokakta,evde,okulda,işte kısacası her yerde.
Gelelim asıl konumuza.”Eşcinsellik Nedir? , Doğuştan mı Yoksa Ergenlikte Oluşan Bir Durum mudur?” başlığı altında yazacağım bu gerçekler,tamamen gözlemlerim ve şahsım adına yazılmış olacaktır.
Eşcinsellik,kimisi tek yönlü (erkekten erkeğe veya bayandan bayana),kimisi biseksüel (iki cinse) sevgi durumudur.
Bana sorarsanız erkekten erkeğe eşcinsellik doğuştandır.
Doğuştan olmasının sebebide hormonsaldır.Hangi cahiliyet bunu bile bile bu insanları dışlar ki? Kesinlikle haksızlık.
Kendimde dahil olmak üzere bütün LGBTİ bireyleri ile tek vatan,millet ve toplum olalım.
Yazacağım şeyler bu kadar.
Bir sonraki konumda ünlüler ile ilgili konu paylaşımı yapacağım.
İyi günler…

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. eşcinsellik tabiki doğuştandır…nasıl doğuştan kör olunuyor nasıl birömür deyiştirilemiyen bazı hastalıklar gibi ki eşcinsellik hastalık deyildir yani örneğin anne karnında meydana gelen küçük bir mutasyondur…kişi o kadar mutahasıp bir ailenin çocuğu olduysada doğuştan gelen bu hormonal sistemi deyiştirmiyerek kendini hissettiği gibi yaşamaya zorlamasıdırr..hiç bir öğüt ve modern tıp bu kişiliği deyiştiremez..hatta bu gibi mutasyonlar hayvanlarda bile sıkça görülmüştür.ki hayvanlar ahlak ve terbiyeden medeniyetten hiçte haberi yoktur..Bazı sitelerde bu konuyu çok şiddetli bir şekilde eleştirmişler işi yine çözemedikleri din bilgileriyle yorumlamıya çalışmışlar hatta çok günah olduğunu ve daha eşcinsellerin cennete bile giremiyeceğini yazmışlar.korkunç bir cehaletlikdir ki hiç bişey araştırmadan ezbere yazılmış bilinçsizce yazılmış şeylerr ..guya sapıklıkmiş bende diyorumki birşeyi araştırmadan konuya mutabık olmak enbüyük cehalet sapıklığıdır …

  2. Geri bildirim: Sümerlerde Eşcinsellik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu