Lezbiyen Hikayeleri

Wattpad’de en çok okunan bazı lezbiyen hikayeleri…

İyi kızlar, kötü kızları sever

Erkeklerle dolu bir meslek lisesinde okumuştum, kızlarla dolu bir kız lisesinde de okumuştum. Hatta yüzme bilmeyenlerle dolu bir denizcilik lisesinde de okumuştum. O kadar lise gezdikten sonra da en sonunda bu koleje toslamıştım.

“Ne yani şimdi zengin züppelerini mi çekmeliyim ben!” diye sitem etsemde annem beni pek takmamıştı.

1 yılda değiştirdiğim 3.liseme baktım. Lanet.

Yanlış Anlaşılma

Selin Karasu, Okulun en popüler kızı. Voleybol takımı kaptanı. Güzelliğiyle herkesi büyülüyor. Bütün oğlanlar onun peşinde ama o kimseye yüz vermiyor. Dışarıdan bakıldığında sadece popülerliği umursayan, aklındaki tek şey eğlence olan birisi gibi görünse bile aslında içten içe çok yalnız ama bunu kimse bilmiyor.

Derin Atalay – Okulun en problemli öğrencisi. Basketbol takımı kaptanı. Kuralları tanımıyor. Güzel bir kız olsa da kimse ona korkudan yaklaşamıyor. Dışarıdan bakıldığında duygulardan yoksun birisi gibi görünse de bu aslında kendisini korumak için taktığı bir maske ama bunu kimse bilmiyor.

İdil Aslan – Okulun en başarılı öğrencisi. Voleybol takımı oyuncusu. Selin’in en yakın ve tek güvendiği arkadaşı. Derin’in çocukluk ve tek güvendiği arkadaşı. Selin ve Derin’in tek ortak noktası.

Derin ve Selin ne zaman aynı ortamda bulunca kesinlikle bir sorun çıkıyor. 6. sınıfta yaşanan bir yanlış anlaşılma yüzünden Selin Derin’den nefret ediyor.

A Lesbian Life

“Sen…” Sesim adeta hırlıyor, ateş saçıyordu.

“…ne hakla…” Yürümeyi sürdürdüm. Bu onun ürkerek geri gitmesine sebep oluyordu.

Gidecek yeri kalmadığında onu duvarla arama almıştım. Geri gitmek için çabalıyordu ancak bu yalnızca sırtının soğuk duvara daha çok baskı yapmasını sağlıyordu. Vücudumu ona yasladım ve yüzlerimiz arasındaki mesafeyi milimetrelere indirdim.

Korkuyordu. Göz bebekleri korkuyla titriyordu. Bakışlarını dudaklarıma yönelttiğinde, dudaklarını yaladı. Bu bile sinirimi geçirmiyordu. İçimde büyük bir burukluk vardı.

Tanrım, fazla seksiydi. Dudaklarıma bakışı bile beni tahrik ediyordu. Ancak şu an yapmakta olduğum işi tamamlayacaktım.

“…benden hesap soruyorsun.” diye kükrediğimde gözlerini korkuyla kapattı.

Beni ilk kez böyle görüyor olmalıydı. Zaten ilk kez, bir şeyde, ben baskın taraf olmuştum. Baskın… Altın kelime.

Sesimi olabildiğince kısarak devam ettim.

“Dün gece…”

Yüzü korkuyla gerilmişti. Ne yapacağımı kestirmeye çalışıyordu. Yüzümü onunkine iyice yaklaştırdığımda gözlerini kapattı. Önce alınlarımızı birbirine yasladım, sonra burunlarımızı. Son olarak da altın hamlemi yaptım ve alt dudağını iki dudağımın arasına daldım. Yavaşça emdiğimde istekle inledi. Ancak dudaklarımı hemen çektim.

“…bu dudaklar bir başkasını öptü.” diyerek geri çekildiğimde gözleri hala kapalıydı.

Ellerimi kalçalarına götürüp onu daha çok kendime yasladım.

“Bu kalçaları bir başkası elledi.” Ellerimi kalçalarından çekip yüzüne düşen saçlarına götürdüm ve tek hamleyle geriye itip kulağının arkasına tıktım.

“Şimdi tutmuş benden hesap soruyorsun.” dediğimde gözleri pişmanlıkla aralandı. Bir şey söylemek için dudaklarını araladığında, dudaklarımı dudaklarına yasladım ve…

Lezbiyen

17 yaşındadır adı Adel. Annesi o küçükken ölmüştür ve Babasıyla yaşar fakat adel artık kendi evinin olmasını ve kendi hayatını kurmasının isteği üzerine ayrı eve çıkar. Kendine iş arar okul masraflarını ve ev masraflarını karşılaya bilmek için.

Adel biraz duygusal, asi, eğlenceli, gerektiği yerde sinirli bir yapıya sahiptir, Adel’in hayali ünlülerle anlaşma yapıp şarkılar bestelemektir hatta zamanı geldiğinde bile kendi şarkılarıyla tanınmak istenen bir yıldız olmaktır.

Annesiz yaşayan Adel bir çok şeyi babasından öğrenmek yerine çevresindeki insanlardan öğrenmiştir, babasıyla çok yakın olmasada onu seviyordur Adel, çünkü tek ailesi o var sadece babası. Adel bir gün iş ararken bir kızla tanışır ondan 3 yaş büyük bir kızla ondan adel ondan etkilenir ve…..

Serseri Kadınım

Yeni uyanıyordum koltukta yavaşça doğrulurken düğmeleri açılmış siyah gömleğime bakmaya çalışırken farkında olmadığım kalın viski bardağımdaki son damlaları yere dökmüştüm. Karşımdaki aynadan kendıme bir bakış atıp ayağa kalktım. Huysuz bir tavırla düğmelerimi ilikleyip beyaz ceketimi sırtıma atıp saate baktım. Ah siktir sızmıştım. Ceketımden çıkardığım sigarayı dudaklarımla buluştururken telefonumu kurcaladım. Erdemden gelen mesajla şirketimin bodrum katındaki odamdan ayrılıp yeryüzüne çıktım. Ah babamla bir toplantım vardı şimdi kim gidicek. Huysuzca arabama binip göz makyajımı düzeltip yola koyuldum. Ah son yarım saatim kalmıştı ve benim yetişmem lazımdı daha hızlı kullanmaya başlarken dudağımdakı sıgaradan derin bir nefes daha aldım…

lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun! lgbti.org'a Google News'te Abone Ol! İlk senin haberin olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu